Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Да Уплюя моя Доставчик на АУДИО-ТЕЛЕВИЗИОНЕН СИГНАЛ.ИНТЕРНЕТ,ВИК.ТОК.МОБИЛЕН ОПЕРАТО (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=18870)

Енигма 02-10-2011 08:45

Да Уплюя моя Доставчик на АУДИО-ТЕЛЕВИЗИОНЕН СИГНАЛ.ИНТЕРНЕТ,ВИК.ТОК.МОБИЛЕН ОПЕРАТО
 
Тук може да плюете който си искате! ОТ българските монополисти.Имаше един ядосан потребител,който е объркал номера и вместо на ВИК звъннал Енергото ама и тях ги наредил с репликата и на вас да ви е** м******.Аз лично съм недоволен от всичко

Веско 02-10-2011 09:02

Аз също съм недоволен от монополистите. Но дали има някой доволен.
Да им мами***а на всички бирници.

kabel 02-10-2011 09:43

Цитирай:

Първоначално написано от Енигма (Мнение121806)
Тук може да плюете който си искате! ОТ българските монополисти.Имаше един ядосан потребител,който е объркал номера и вместо на ВИК звъннал Енергото ама и тях ги наредил с репликата и на вас да ви е** м******.Аз лично съм недоволен от всичко


хапчетата :lol15::lol15::lol15:

Rafaello 02-10-2011 10:45

Цитирай:

Първоначално написано от Енигма (Мнение121806)
Тук може да плюете който си искате! ОТ българските монополисти.Имаше един ядосан потребител,който е объркал номера и вместо на ВИК звъннал Енергото ама и тях ги наредил с репликата и на вас да ви е** м******.Аз лично съм недоволен от всичко

Колега, нищо лично към теб, обаче искам да ОПЛЮЯ учителката ти по български език...

civica 02-10-2011 10:58

То май не останаха плюнки , но подред - Виваком / БТК / , Ментел / Мтел / , ..... абе то е ясно , че списъка е дооооста дълъг ! :;803

Енигма 02-10-2011 13:41

Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение121829)
Колега, нищо лично към теб, обаче искам да ОПЛЮЯ учителката ти по български език...

А сети се сам защо съм го написал така има ред причини.а за Учителката ми по български език може ама е извън БГ и едва ли ще метнеш до там;;602 .Истината е че се дават пари за нещо което не се гарантира а разни ти ми там комисии ми е омръзнало от шикалкавенето им.Разведох се е не със жената ама със повечето разни договорчета за 12 18 24 месе1ни.Единствено с ЕНЕРГОТО НЯМА как съседите ми бяха против за да си инсталирам генератор на терасата.много шум съм дигал.а за идей слънчеви колектори и други там подобни забравям те антената ми 3 пъти трошат(ползват я за простиране на килими);););)

petar258 02-10-2011 16:06

Голяма нужда и не само от оплюване имат Топлофикациите. Това е мафия, която упражнява узаконен рекет към клиентите си. И няма отърване...

register 02-10-2011 16:52

ша и Убразователната система ша и:s104

Rafaello 02-10-2011 20:25

Цитирай:

Първоначално написано от Енигма (Мнение121855)
А сети се сам защо съм го написал така има ред причини.а за Учителката ми по български език може ама е извън БГ и едва ли ще метнеш до там;;602 .Истината е че се дават пари за нещо което не се гарантира а разни ти ми там комисии ми е омръзнало от шикалкавенето им.Разведох се е не със жената ама със повечето разни договорчета за 12 18 24 месе1ни.Единствено с ЕНЕРГОТО НЯМА как съседите ми бяха против за да си инсталирам генератор на терасата.много шум съм дигал.а за идей слънчеви колектори и други там подобни забравям те антената ми 3 пъти трошат(ползват я за простиране на килими);););)

Продължавам да плюя учителката ти :). Кажи й да ти прати от чужбина и малко запетайки ;)
Иначе си прав! Подкрепям те на 100%. Абе от плюене файда няма, бой искат мене да питаш.

Енигма 02-10-2011 20:34

Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение121915)
Продължавам да плюя учителката ти :). Кажи й да ти прати от чужбина и малко запетайки ;)
Иначе си прав! Подкрепям те на 100%. Абе от плюене файда няма, бой искат мене да питаш.

Неми работи клавиатурата добре липсват бутинчета ;;650 аде и едно наздраве да кажа


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.