Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Български IPTV услуги достъпни от чужбина? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45563)

register 27-12-2019 12:26

Български IPTV услуги достъпни от чужбина?
 
моля споделете какви IPTV доставчици ползвате, които да са достъпни и от чужбина
български канали и някакъв превод на български е необходим, затова ми трябват български доставчици
булсат на някои канали често накъсва и търся алтернативи, или ако някой знае как да го настроя...
интернетът е над 50M и би трябвало всичко да върви гладко

wisco 27-12-2019 18:31

Аз ползвам Bgtv -on вече повече от година ,има всичко каквото ти трябва ..от Диема спорт 1,2.. Максовете от 1 до 4... ХБО от 1 до 3 и много други,можеш и на запис да гледаш предавания .Никога до сега не съм имал проблем с накъсване или спиране на картината.

Sisyphus 27-12-2019 20:36

Max1 липсва. Tvizio е абсолютно същото.

aandreevbg 12-01-2020 22:43

какви IPTV доставчици ползвате, които да са достъпни и от чужбина
 
Скоростта, която рекламират не е гарантирана, а максимално достижима. Освен това не се знае какво става след WAN порт на рутера, т.е. в локалната мрежа. За IPTV LAN връзката е задължителна.
За Андроид у-во, за мен най-добре е да се гледа чрез STBEMU, от някой портал, ако знаеш какво е това. След като от цял свят гледат - значи и от Австрия ще може. Само австрийски канали не съм срещал - само немски и швейцарски.

Нексус 02-10-2020 22:14

Имахме голяма антена, и на майтап докарах един от първите БУЛСАТком приемници в Германия, после го сменихме с fusion приемника. Бачкаше ОК, забиваше веднъж, два пъти в месеца.

Скоро изтече абонамента и сега се чудя дали да не сменя доставчика. Благодаря за темата и отговорите в нея.

Светия Дух 02-10-2020 22:34

Цитирай:

Първоначално написано от aandreevbg (Мнение522384)
За IPTV LAN връзката е задължителна

Защо пък да е задължителна? Бърз интернет, хубав рутер, 5G обхват и имаш скорости над 500 Mb по WiFi. Гледам дори 4К филми безжично. Без да прекъсват дори за секунда.

Чък Норис 03-10-2020 00:25

Повечето са рутери за 20лв какво 5GHz?
Някой трябва да вложи.
https://www.speedtest.net/android/6568434655.png


Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Veskop 03-10-2020 03:16

Цитирай:

Първоначално написано от Нексус (Мнение540733)
Имахме голяма антена, и на майтап докарах един от първите БУЛСАТком приемници в Германия, после го сменихме с fusion приемника. Бачкаше ОК, забиваше веднъж, два пъти в месеца.

Скоро изтече абонамента и сега се чудя дали да не сменя доставчика. Благодаря за темата и отговорите в нея.

смени доставчика!ама на интернета! ;) няма по-лош нет от немския!мобилен,домашен,все е зле!;;573

Нексус 03-10-2020 22:14

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение540752)
смени доставчика!ама на интернета! ;) няма по-лош нет от немския!мобилен,домашен,все е зле!;;573

Голямото забиване, трябваше да се "напъна" да сменя канала, за да тръгне пак :lol15:

Интернета ми е 1Гбит оптика up/download и съм доволен; въпроса е, има ли по-добър IPTV дето бабите и децата могат да го цъкат: не ми се занимва с приемници, настройки, плейлисти, пароли, VPN-и и други закачки. Семпло дистанционно, пакети и настройки, да може тати да си работи на спокойствие ;;650

aandreevbg 04-10-2020 15:02

не ми се занимва с приемници, настройки, плейлисти, пароли, VPN-и и други закачки.
 
Трябва ти ТВ с ОС Antroid TV 9.0 и нагоре. Много по-лек е от стандартния Андроид, с по-малко приложения и възможности, но почти всичко за телевизия върви, та се къса, вкл. и КОДИ, което си е тежичко. RAM да е поне 1.5 ГБ, проц. поне четири ядра.
Трябва ти и пълен акаунт за Булсатком, ако искаш спортните Диеми и Макс Сп. и филмовите им.
Интернета, да е стабилен - да няма дроп на пакети, иначе ще забива, но това не винаги зависи от доставчика, а понякога и от локалната мрежа, ама ти ако си в DE, няма да теглиш торенти или нещо такова.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:01.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.