Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Коя марка смарт ТВ в момента работи най-добре шеринг? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44098)

Rafaello 15-08-2018 18:48

Коя марка смарт ТВ в момента работи най-добре шеринг?
 
Колеги, на коя марка смарт телевизори със сателитен тунер в момента най-лесно се инсталира и работи без проблеми шеринг (Оскам, CCCam)?
Попадам само на стара информация за самсунг, но по-старите серии и някакваи руснаци пускат на Сони с андроид.

Някой има ли скорошна информация и опит?

Благодаря предварително!

111111 15-08-2018 20:57

Нито един, търси си съответен модул с тази функция.

greenhorn 16-08-2018 14:28

Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение489240)
Колеги, на коя марка смарт телевизори със сателитен тунер в момента най-лесно се инсталира и работи без проблеми шеринг (Оскам, CCCam)?
Попадам само на стара информация за самсунг, но по-старите серии и някакваи руснаци пускат на Сони с андроид.

Някой има ли скорошна информация и опит?

Благодаря предварително!

Къде го това Сони?
За самсунг постоянно се работи... Обикновено се пуска след като спрат да се пишат ъпдейти, че повечете юзърс не ги спират и каквото и да се напише бива блокирано... Така, че ако сега си вземеш ТВ, еветуално след 2 години емулатор. :)

Момчил Минков 16-08-2018 15:46

Цитирай:

Първоначално написано от greenhorn (Мнение489334)
Къде го това Сони?
За самсунг постоянно се работи... Обикновено се пуска след като спрат да се пишат ъпдейти, че повечете юзърс не ги спират и каквото и да се напише бива блокирано... Така, че ако сега си вземеш ТВ, еветуално след 2 години емулатор. :)

Туй го кажи на Чък, че нещо е назд с инфото мисля!

Ама и хората си вземат новия тв и веднага: дайте, нали вече оскама за Самсунг не е €10.

pe6o1975 16-08-2018 23:55

ОриентирВай се към приложението "Smart-STB " , колега ;)

Rafaello 18-08-2018 09:09

Цитирай:

Първоначално написано от pe6o1975 (Мнение489377)
ОриентирВай се към приложението "Smart-STB " , колега ;)

Абе друго са си сателитчетата ;)

А с диабло кам как стои въпроса? Кой го предлага в БГ и върви ли безпроблемно? Много ми се иска да елиминирам вече приемника като устройство...

Чък Норис 18-08-2018 11:06

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Минков (Мнение489342)
Туй го кажи на Чък, че нещо е назд с инфото мисля!

Ама и хората си вземат новия тв и веднага: дайте, нали вече оскама за Самсунг не е €10.

Много съм си добре с инфото. Последно е пускан оскам за моделите от 2014-та. Това с чакането на спирането на ъпдейтите от самсунг е вятър работа.

ХоХо 18-08-2018 14:32

Приемника се елиминира много лесно.

Инсталираш си на телевизора това, конвертираш си листата с канали, оправяш EPG източниците и си готов.

Елиминираш по-лошото качество на картината през HDMI, което повечето приемници имат. Дори не е нужно да е 4К приемника за да гледаш и 4К, когато има такива.

greenhorn 20-08-2018 21:38

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение489429)
Много съм си добре с инфото. Последно е пускан оскам за моделите от 2014-та. Това с чакането на спирането на ъпдейтите от самсунг е вятър работа.

Ако визираш J и K серия, на които си работи перфектно... Вече си имаме beta на M.... Незнам какви са ти очакванията... :)

greenhorn 20-08-2018 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение489427)
Абе друго са си сателитчетата ;)

А с диабло кам как стои въпроса? Кой го предлага в БГ и върви ли безпроблемно? Много ми се иска да елиминирам вече приемника като устройство...

Тия боклуци ги забрави /диабло, матрикс/... Ползваме ги единствено, за да имлентираме АПИ процесите на всеки по-нов модел... По бъгаво нещо едва ли ще намериш.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:15.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.