Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   А1 България пуска нова платформа за интерактивна телевизия (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45327)

Руменчо 07-09-2021 23:32

Някой има ли идея кой канал са махнали, че гледам че каналите са с една позиция надолу, обаче не мога да хвана кой е липсващия :)

Mediadigital 08-09-2021 00:08

Цитирай:

Първоначално написано от Руменчо (Мнение565480)
Някой има ли идея кой канал са махнали, че гледам че каналите са с една позиция надолу, обаче не мога да хвана кой е липсващия :)


Arirang липсва

bojko84 22-09-2021 11:52

Някой може ли да потвърди дали новият апп, който a1 пуснаха за samsung смарт тв вече работи? Ползването на аппа прави излишно ползването на бокс за телевизията.

iNfRaSoNiC 27-09-2021 03:24

Цитирай:

Първоначално написано от bojko84 (Мнение566034)
Някой може ли да потвърди дали новият апп, който a1 пуснаха за samsung смарт тв вече работи? Ползването на аппа прави излишно ползването на бокс за телевизията.

При мен не работи, дава някаква неясна грешка (цифри, няколко нули и т.н)

А иначе, когато пуснат всичките канали които имам на приемника на XPLORE TV - тогава може да говорим за края на приемниците :)

Станимир СС 27-09-2021 09:05

До колкото разбрах, това е отделна услуга на А1. Аз когато си прекратявах договора с тях за сателитна телевизия, веднага ми предложиха тази опция, но не ги изслушах, но мисля, че се плаща отделно.

Милео 28-09-2021 16:36

Цитирай:

Първоначално написано от Руменчо (Мнение565480)
Някой има ли идея кой канал са махнали, че гледам че каналите са с една позиция надолу, обаче не мога да хвана кой е липсващия :)

HomeOne, на негово място е soon тапет

spaice 29-09-2021 10:19

Май и от А1 не знаят какво предлагат. Предстои ми преподписване. Включен съм на кабалната мрежа - ТВ+Нет. Имам 2 КА модула и един кабелен приемник.
В предложението за новия договор имам следното:
1. Резюме на договора.
2. Приложение 1 към договор N - Специални условия за ползване на пакет ТВ+Нет
3. Информация за ползваната отстъпка при онлай плащане.
4. Допълнително приложение към приложение 1 - Активиране и условия на ползване на допълнителен пакет A1 Xplore TV GO Max
5. Списък с гарантирани канали към A1 Xplore TV GO Max
6. Списък на гарантирани канали към пакет за ТВ
7. Допълнително приложение към приложение 1 - Активиране и условия на ползване на допълнителен пакет A1 Xplore TV Max
8. Списък с гарантирани канали към A1 Xplore TV Max
9. Допълнение към приложение 1 - Активиране и условия за ползване на допълни пакети. Тук са изброени всички екстри ( Като ХБО, Диема екстра и пр.)
10. Списък на гарантирани канали в пакетите от точка 9.
11. Декларации по закон за.... дрън дрън


Услугите по точка 4 и точка 7 се различават с едно GO в името. Стандартната им цена е еднаква 6.99.

A1 Xplore TV GO Max го предлагат със 100% отстъпка за целия срок на договора от 2 г.
A1 Xplore TV Max го предлагат на цена 3.99 след тестовия период от 2 месеца.
Броя на гарантираните канали е днакъв и за 2-те услуги - към 70. Разлика в каналите почти няма като изключим няколко ХД версии при пакета A1 Xplore TV Max

На въпроса ми към тел. 123 каква е разликата и за какво става дума не можаха да ми отговорят. Предполагам GO се отнася за мобилни у-ва (таблети и телефони, пц). (Даже младежа в един момент ми обясняваше че това били спортните канали MAX Sport).

A1 Xplore TV Max - това бокс ли е? Приложение за смарт ТВ (имали такова за Самсунг само)? Това ще смени ли технологията примерно сегашния кабелен да се замени със нов ИПТВ бокс или е допълнително у-во на което може да гледам на още един ТВ?
След "консултации с колегите" и две обаждания от 123, все още нямам отговор и очаквам днес някой да ми се обади и да ми каже за какво става дума.
Ако тук има някой по-запознат нека поясни.

аспух 30-09-2021 02:45

A1 Xplore TV Max - това бокс ли е? Приложение за смарт ТВ (имали такова за Самсунг само)? Това ще смени ли технологията примерно сегашния кабелен да се замени със нов ИПТВ бокс или е допълнително у-во на което може да гледам на още един ТВ?
След "консултации с колегите" и две обаждания от 123, все още нямам отговор и очаквам днес някой да ми се обади и да ми каже за какво става дума.
Ако тук има някой по-запознат нека поясни.[/QUOTE]

Има приложение за Samsung Смарт телевизори, произведени след 2017-та година. Има го в Tizen и може да бъде изтеглено оттам. Замества напълно нуждата от STB приемник, а интерфейсът му е същия като на приемника.

Можеш да замениш КАМ-модулите с хибриден бокс - Kaon STB 5020. Разполага с DVB-C тунер и чрез DOCSIS модем съответно си взима интерактивните функции за превъртане на каналите напред-назад.

С какъв модел кабелен приемник си?

Иначе GO е за ползване на тв-услугата на телефон, лаптоп или таблет.

spaice 30-09-2021 08:37

Нямам идея какъв е кабелния приемник (не го ползвам). Има С тунер и LAN, но няма интерактивни функции.
Вчера ми се обади служителка и ми обясни, че A1 Xplore TV MAX и A1 Xplore TV GO MAX било едно и също. Разликата била в плановете. И двете услуги били за мобилни у-ва. Max накрая означавало, че ще се гледат 80+ канала.
Идеята ми беше ако предлагат у-во като EON бокса или B-box, евентуално да заменя кабелния приемник.

Тотал щета са тия. До сега плащам за 2 допълнителни 5 лв. (кръгло). В новото предложение искат да им плащам 8 лв. Питам ги защо не ми правят отстъпка като в стария договор. Те ми обясняват, че се вдигала таксата за всички абонати. Как се вдига, като преди 2 години стандартна такса за допълнителен беше 5 лв. а сега е 4 лв.?
Плана, който ми преложиха е с месечна такса 36 лв, а същия план за нови абонати е 34:s101. Тука ми замънкаха, че не били вкючени някакви екстри....
Вчера на отдел продажби пет пъти им казах какво искам (интерент 100 мегабита и да не ми включват диемите, да включат максовете и HBO & Cinemax). И познай... новата оферта е за месечна такса 41 лв със включени Диеми, но не са включени MAX Sport, интернета 200 мегабита.
Ще си казваме чао:).

dzumba 30-09-2021 13:04

Цитирай:

Първоначално написано от аспух (Мнение566508)
и две обаждания от 123, все още нямам отговор и очаквам днес някой да ми се обади и да ми каже за какво става дума.
Ако тук има някой по-запознат нека поясни.

Неадекватни са!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:54.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.