Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Уроци по Dreambox (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=189)
-   -   Българска телевизия в чужбина през Dreambox (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=25764)

Лорда 13-11-2012 03:24

Българска телевизия в чужбина през Dreambox
 
Здравейте,
първо да кажа че съм абсолютен лаик на тема телевизия и съответно да се извиня за "умните" въпроси! Все пак се надявам някой да се смили над мен и да отговори :) Ето и ситуацията в която се намирам:
Живея в Швеция и до преди месец си гледах БГ телевизия през сателитен приемник на Булсатком но взех че се снабдих с нов апартамент и нямам право да си кача сателитна антена! Въпроса ми е дали е възможно да гледам БГ канали чрез Dreambox без наличието на сателитен приемник...през Internet един вид?! Нямам нищо против това да ми струва някаква сума просто искам да гледам БГ канали. Какво устройство ми е необходимо става ли например с най-ниският клас на Dreambox DM500 HD C/T?! Благодаря за вниманието.

njor 13-11-2012 08:53

Не един и двама човека гледат по този начин.;;573

marinrm 13-11-2012 09:04

Аз знам за услугата на neterra.tv и я ползвам, но качеството на картината е доста ниско, особено ако се гледа на по-голям телевизор.

Ако някой знае за друг оператор, предлагащ подобни решения, нека сподели.

ВалчоП 13-11-2012 10:30

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение199352)
Не един и двама човека гледат по този начин.;;573

На Дриймбокс, без сателитна антена, през интернет? ;;601 Може би имаш предвид друго... ;)
Иначе по въпроса - българска телевизия с хубаво качество за голям телевизор, която да може да се гледа навсякъде по света, май все още няма по нета, или греша? Освен за нетера, аз друго не съм чувал.

Rabin 13-11-2012 10:41

Tия бахти тъпанарите, не можело антена, не можело секс в банята. Бабешки истории, сори за спама.

ВалчоП 13-11-2012 10:55

Цитирай:

Първоначално написано от Rabin (Мнение199372)
Tия бахти тъпанарите, не можело антена, не можело секс в банята. Бабешки истории, сори за спама.

Тъпо е, наистина, но очевидно хората имат увлечението да си създават странни за нас правила и да си ги спазват. Сателитните антени се считат за неестетични от определени специалисти по градска среда, но за мен пък са доста красиви произведения. Странни правила има навсякъде. Например, в Дания е забранено да вдигаш друго знаме, освен датското. В БЮРМ пък, само ако вдигнеш Българското знаме, ще имаш проблеми. У Немачку са забранени свастиките и въобще всякаква символика, книги и песни от времето на Третия райх. У нас пък е забранена проституцията...

themaster301 13-11-2012 10:56

Става с IP-TV Player , без сателитен приемник. За да гледаш със сателитен приемник независимо по какъв начин ти трябва антена.

njor 13-11-2012 11:11

Слагаш си някъде у нас един дрийм или се договаряш с някой които предлага такава услуга и си гледаш стрийм от вън.;;573
Това имах в предвид.:worry:

Rabin 13-11-2012 11:57

Цитирай:

Първоначално написано от ВалчоП (Мнение199374)
Сателитните антени се считат за неестетични от определени специалисти по градска среда, но за мен пък са доста красиви произведения. ...

В някои бели държави не са забранени, в други са... Тъпаци!

Чушкопека 13-11-2012 12:00

До колкото си спомням ВалчоП може да потвърди, поне в Германия имаше закон, според който имаш конституционно право да се сдобиваш с информация на майчиния си език. И ако това включва поставяне на сателитна антена, май отпадаха забраните. При всички положения трябва да се заиграе колегата с човешките права, на запад са много чувствителни на тая тема и бързо омекват. Само да каже че му нарушават човешките права и ще има яко клякане....;;513


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:09.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.