Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   VU+ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=232)
-   -   VU+ Zero (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35750)

buferato 18-06-2015 15:13

Има ли възможност с този приемник да се гледат филми от компютъра през рутера.Приемника е свързан с рутера чрез кабел.Как става това,ако е възможно!?Какво трябва да се направи?За пръв път се сблъсквам с това и ще се радвам ,ако някой сподели по подробно!Ако има и такива теми дайте линк да попрочета нещо за да ми се изяснят малко нещата!Благодаря!

Бобсано 07-08-2015 20:17

Здравейте, колеги. Значи. За да не пускам нова тема, реших да пиша в тази, защото въпроса ми е свързан с приемника Vu+ Zero. Та, исках да попитам, дали е възможно чрез този приемник да се гледат каналите на друг телевизор, който не е свързан директно с приемника, но приемника и телевизора са в една мрежа!? И ако това е възможно, какви са вариантите и какво трябва да се направи за целта!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам за отзиви и отговори. : ))))))) :D ;) ;;650

Златев88 07-08-2015 21:33

Цитирай:

Първоначално написано от Бобсано (Мнение382175)
Здравейте, колеги. Значи. За да не пускам нова тема, реших да пиша в тази, защото въпроса ми е свързан с приемника Vu+ Zero. Та, исках да попитам, дали е възможно чрез този приемник да се гледат каналите на друг телевизор, който не е свързан директно с приемника, но приемника и телевизора са в една мрежа!? И ако това е възможно, какви са вариантите и какво трябва да се направи за целта!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам за отзиви и отговори. : ))))))) :D ;) ;;650

Доста трудно да се каже без да споделиш какво имаш на това ву .... карта ли, с линия от някъде или иптв гледаш и наи важното е какъв е телевизора ;;573

Бобсано 07-08-2015 22:14

Цитирай:

Първоначално написано от Златев88 (Мнение382193)
Доста трудно да се каже без да споделиш какво имаш на това ву .... карта ли, с линия от някъде или иптв гледаш и наи важното е какъв е телевизора ;;573

Ахам. Ок. Еми... Значи. На приемника гледам със шеринг - С линия. А телевизора е Самсунг, 40 инча, Смарт Тв. И така... Дано има някакви варианти за целта. : ))))) ;;650

Бобсано 10-08-2015 18:38

Здравейте отново, колеги. Та, няма ли някакво развитие по моя въпрос!? Иначе, все си мисля, че ще се намери някакъв начин, за да мога да постигна целта си! И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам отзиви и отговори. : ))))) ;;650

вассил46 10-08-2015 18:52

Колега на компютъра гледаш ли? Ако да помисли как,с каква програма и имаш ли същата програма на ТВ-то?До сега трябваше да се справиш.

Бобсано 10-08-2015 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от вассил46 (Мнение382597)
Колега на компютъра гледаш ли? Ако да помисли как,с каква програма и имаш ли същата програма на ТВ-то?До сега трябваше да се справиш.

Ами... Да, колега. На компютъра гледам чрез VLC Media Player. Иначе не знам, дали имам същата програма на телевизора. Трябва да проверя. Еми... Трябваше да се справя, но когато човек не знае нещо е доста трудно да намери решение на проблема. Та, ще се опитам да разреша казуса. Все пак съм благодарен, че се отзова. ; ))))) ;;650

yavor1 11-08-2015 00:33

Щом на компа гледаш с VLC плеер, значи си си свалил плейлиста с OpenWebif , после е въпрос на желание ;;650

Бобсано 14-08-2015 19:38

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение382628)
Щом на компа гледаш с VLC плеер, значи си си свалил плейлиста с OpenWebif , после е въпрос на желание ;;650

Ахам. Ок колега, но поне според мен няма да стане и така при положение, че поне аз не намирам в моя телевизор VLC плеър. Та било то като добавка, приложение, плъгин и т.н. Благодарско все пак, че се отзова. : ) ; ) ;;650

Та, след като вече е ясно, че няма да стане по този начин чрез софтуера на VLC, има ли някакъв друг вариант за гледане по желания от мен начин!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам някой, да се отзове. : )))) ; )))) :D ;;650

yavor1 14-08-2015 20:06

Цитирай:

Първоначално написано от Бобсано (Мнение383222)
Ахам. Ок колега, но поне според мен няма да стане и така при положение, че поне аз не намирам в моя телевизор VLC плеър. Та било то като добавка, приложение, плъгин и т.н. Благодарско все пак, че се отзова. : ) ; ) ;;650

Та, след като вече е ясно, че няма да стане по този начин чрез софтуера на VLC, има ли някакъв друг вариант за гледане по желания от мен начин!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам някой, да се отзове. : )))) ; )))) :D ;;650

http://vk.com/topic-42797884_31310488

ако няма за твоя тв, задай в гугъл ottp player и марката на тв-то ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:58.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.