Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Като няма амнистии БАН. (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43215)

Devnull 29-12-2017 21:23

Като няма амнистии БАН.
 
От години го искам. Не ме мъчете. Условието го знаете - изтриване на мненията ми.
Аре подарък де за НГ.
Ма и ташак да става ще я тръкнете със Слонче-гумичка.

dzumba 29-12-2017 21:36

Я си направи едно харакири,да не мъчиш квесторите!
Само мавзолеите се заличават,на ташак!

Devnull 29-12-2017 21:42

Ем щом си толко прост та не вникваш ще извадя още думи ако продължиш.

dzumba 29-12-2017 21:47

Изобщо не мисля да се усложнявам с некви ревльовци!
Но ако си мераклия,може да изложиш необятния си речник!

Devnull 29-12-2017 21:58

В духа на форума оставаш със среден пръст засега.
Език - ако си намериш.

dzumba 29-12-2017 22:08

Не е лошо и после да не си хабиш езика,че едва ли ще се намери търкач за подходящата гумичка-слонче!

njor 30-12-2017 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от Devnull (Мнение469516)
От години го искам. Не ме мъчете. Условието го знаете - изтриване на мненията ми.
Аре подарък де за НГ.
Ма и ташак да става ще я тръкнете със Слонче-гумичка.

Не можа да разбереш че твойте постове са собственост на форума. Ти можеш само да напуснеш или да изядеш банана, а пък него можеш да го употребяваш както ти е угодно.

yavor1 30-12-2017 13:47

Цитирай:

Първоначално написано от Devnull (Мнение469516)
От години го искам. Не ме мъчете. Условието го знаете - изтриване на мненията ми.
Аре подарък де за НГ.
Ма и ташак да става ще я тръкнете със Слонче-гумичка.

Нещо си объркал форума.
Тази фортификация само боянчо я прави в своето форумче, със затихващи функции и 5 юзера на кръст!
Унищожава акаунти само заради един шот, показващ че Опосумите му са техническо недоразумение!
Тука може да получиш бан само за нецензурен език и пропагандни лъжи, но никога за техническа информация!

Neo64 30-12-2017 20:19

Ти отдавна си го объркал , но за жалост тука все още те търпят.А гледам си се преместил и към моя вилает, от Варна морето , корабите , подводници и ред други технически постижения , си мръднал в Несебъл , летос няма да искам да ми триеш постовете а да ми козируваш.
Тука зад никчето си Велик , дзумбата ти дойде на крака във Варна и ти се скри.Аз ще ти дойда на крака в Несебър , надявам се да ми се обясниш .
И ако някой е ползувал "нецензурен език", то за твоя милост важи максимата -Крадеца вика , дръжте крадеца .
Интриганството хич не ти е чуждо , като имаш да казваш нещо , високо и ясно .
Човека пише , иска , има си Модератори и Админи за тая работа , но не ти "специалиста" , и си меродавен със всяко изказване.
Нали си спомняш назад във време оно как почна с мен тука в тоя форум , другарски съвет , всеки форум си има Административно звено , не се напъвай да изпълняваш тяхните функции.

yavor1 30-12-2017 20:32

Гео, модераторствай при боянчо, а къв е "твоя" вилает ....не беше ли село в Пловдивско ;;573

P.S. .... дзумбата ти дойде на крака във Варна.... бла,бла,бла лъжа или фантазии на Гео64, явно заразата на боянчо е епидемична :worry:
Няма такава случка! Имаме разменени контакти с Дзумба и щеше да се обади!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:19.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.