Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Индивидуални планове от М-тел (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=38439)

vasilstf 03-01-2022 22:08

Цитирай:

Първоначално написано от oldgraf (Мнение570363)
Договорът на два от номерата ми изтича март месец. На 123 или 1551 да звъня да ги тормозя за Ресет? Надявам се не са прекратили практиката :)Ако не предлагат ресет кой план при кой оператор е най-близо до Безкрай 30 на А1. Сега ми струва 18 кинта за безкрай минути и 16ГБ.
Другият номер е на Оне ънлимитед 16 за 16 пари, безкрай разговори и 4ГБ. Чета, че май не е ок положението с нови планове, но не ми се рови да видя какво са ми били промоционалните неща включени в договорът. Че е едно чете с разбиране ;;573

Що не провериш сегашните актуални планове? Със сигурност може да предлагат повече за същите пари. За по-малко пари едва ли ще се съгласят да те преподпишат, но може да се преместиш при другите.

Като се прехвърлих при вентилаторните перки миналия месец ми смъкнаха 6 лева от обявената цена на сайта, в замяна получавам неограничени минути и неограничени мегабайти (като тук скоростта е до 50 Мбпс) плюс роуминг и други. Равносметката е - десет лева под цената на австрийците.

Mach123 04-01-2022 20:34

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение570382)
Що не провериш сегашните актуални планове? Със сигурност може да предлагат повече за същите пари. За по-малко пари едва ли ще се съгласят да те преподпишат, но може да се преместиш при другите.

Като се прехвърлих при вентилаторните перки миналия месец ми смъкнаха 6 лева от обявената цена на сайта, в замяна получавам неограничени минути и неограничени мегабайти (като тук скоростта е до 50 Мбпс) плюс роуминг и други. Равносметката е - десет лева под цената на австрийците.

Същото получих като смених перките с австрийците,а1 с доста по добри оферти от теленор

vasilstf 04-01-2022 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от Mach123 (Мнение570406)
Същото получих като смених перките с австрийците,а1 с доста по добри оферти от теленор

Явно всички си имат някакви странни политики и си правят каквото искат. Защото преди да се прехвърля при перките, опитите на австрийците да ме накарат да преподпиша беше като ми направят "персонално" предложение с 1-2 лева под обявената месечна такса. В замяна - нищо по-различно. При положение, че съм техен клиент повече от 20 години и за това време не съм платил сметка под 50 лева. Че и апарати на изплащане съм взимал от тях.

Глаголица 27-01-2022 14:18

Със тоя изключително гнусен изповръщан оператор човек може ли да се свърже, ако не им е абонат? На майка ми беше блокирала сим картата и исках да ми кажат от *88 какво става, но понеже съм на Йети (Теленор) каквато и опция да избирах накрая ми прекъсваше без да ме свърже с оператор.

Дори и избирането на откраднат/загубен водеше до прекъсване, тоест по нечистата им логика, понеже не могат да ми вземат там 5-6 стотинки за обаждането не мога от друг оператор да съобщя за откраднат телефон и да бъде временно спрена картата?!?!?!

spaice 27-01-2022 14:23

На 088 123 трябва да работи всичко.

CoozON 27-01-2022 17:07

http://store.picbg.net/thumb/A7/9B/90a9e385bb6fa79b.png

Leoni 27-01-2022 17:40

Цитирай:

Първоначално написано от Глаголица (Мнение571354)
Със тоя изключително гнусен изповръщан оператор човек може ли да се свърже, ако не им е абонат? На майка ми беше блокирала сим картата и исках да ми кажат от *88 какво става, но понеже съм на Йети (Теленор) каквато и опция да избирах накрая ми прекъсваше без да ме свърже с оператор.

Дори и избирането на откраднат/загубен водеше до прекъсване, тоест по нечистата им логика, понеже не могат да ми вземат там 5-6 стотинки за обаждането не мога от друг оператор да съобщя за откраднат телефон и да бъде временно спрена картата?!?!?!




Същите педали ми взеха автоматично 30 лева за приложение от апп сторе, което не съм ползвал.Отсвирках ги веднага с една предплатена, но трябваше да ида на вива и после при тях защото навремето хората гледаха префикса на номерата ти.Към други мрежи с пари, към твойта безплатно.Сега се сещам пуснаха някакъв сигнал, че този толефон е от друга мрежа.Но от 2014 г. - 2 милиона българи са по чужбината и всички имат загуби в предлаганите услуги.Абе тези германци сякаш са родени само за работа и никакви далавери.От 6години ползвам о2 и никога съм нямал надписана сметка.Във всяко едо отношение е така, но от както навлязоха чуждоземци всичко ще се промени, дано някой нов чичко с мустачки се появи на сцената!

vasilstf 27-01-2022 19:46

Цитирай:

Първоначално написано от Глаголица (Мнение571354)
Със тоя изключително гнусен изповръщан оператор човек може ли да се свърже, ако не им е абонат? На майка ми беше блокирала сим картата и исках да ми кажат от *88 какво става, но понеже съм на Йети (Теленор) каквато и опция да избирах накрая ми прекъсваше без да ме свърже с оператор.

Дори и избирането на откраднат/загубен водеше до прекъсване, тоест по нечистата им логика, понеже не могат да ми вземат там 5-6 стотинки за обаждането не мога от друг оператор да съобщя за откраднат телефон и да бъде временно спрена картата?!?!?!

Значи трябваха ми около 4 разговора и 25-30 минути разходки из менюто на 088 123 докато накрая се свържа с оператор. Наистина голяма мъка, много тегаво са го направили.

Глаголица 28-01-2022 11:35

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение571355)
На 088 123 трябва да работи всичко.

Цитирай:

Първоначално написано от CoozON (Мнение571358)

Да бе, а според вас аз къде съм звънял?!

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение571366)
Значи трябваха ми около 4 разговора и 25-30 минути разходки из менюто на 088 123 докато накрая се свържа с оператор. Наистина голяма мъка, много тегаво са го направили.

Аха, явно с повече находчивост и мазохизъм може, аз се отказах от втория разговор, когато се опитах да излъжа системата със опцията за откраднат/загубен телефон.

spaice 28-01-2022 12:09

Цитирай:

Първоначално написано от Глаголица (Мнение571384)
Да бе, а според вас аз къде съм звънял?!

Ами виж си поста по-горе какво си писал. Пък къде си звънял ние няма как да знаем.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:48.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.