Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Последната сБирка в Пловдив за 2016 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37959)

tedy58 02-09-2015 23:22

Цитирай:

Първоначално написано от jack82 (Мнение385755)
Там съм ама да видим някой от асенов градската група дали ще дойде ;;573

ако дойда ще имаш превоз в двете посоки (Ако това не е само закачка към асеновградското направление:s101) ;;650

жоркин29 03-09-2015 00:50

В събота имам ревизия.Ако се оправим по -навреме ще дойда с един колега евентуално.

dzumba 03-09-2015 08:09

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение386070)
Само не разбрах с какво сме го обидили?

Вие не,само аз!
Понеже наричам чорбарите, чорбари!А то е голяма обида,за Коматево!Много съм бил мек,че не съм ги наричал свине и прасета!И естествено, модераторите ме щадят,при това само мене!А като заложиш в търсачката говеда,рога и копита,бежанците ще завидят на аудиторията по морал!За майки не споменавам,че напоследък сме заприличали на детска градина!

И без това бях на калъч,дали да идвам,тъй като всеки от групата е с някакъв ангажимент,та сам не ми се пътува,вчера, като прочетох ,се разколебах!

njor 03-09-2015 09:12

Май не само ти се разколеба!
Не за първи път една ...... разваля казана с ....
Искам обаче да обърна внимание на модераторите,че ако постоянно,принципно бяха прилагани правилата на форума към всички положението според мен щеше да е различно.
Извинявам се че оценявам екипа на форума и няма да се разсърдя ако си понесат наказание както е по правилата.

дрим 03-09-2015 11:41

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение386139)
...
Искам обаче да обърна внимание на модераторите,че ако постоянно,принципно бяха прилагани правилата на форума към всички положението според мен щеше да е различно.

Ники, компромисите, които съм правил е към себе си, да търпя някой да ме обижда, което ако не бях модератор нямаше да е така.

Иначе принципа е ясен, без псувни и цинизми, това винаги съм го затривал!

Чък Норис 03-09-2015 12:24

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение386134)

И без това бях на калъч,дали да идвам,тъй като всеки от групата е с някакъв ангажимент,та сам не ми се пътува,вчера, като прочетох ,се разколебах!

Айде сега хем даваше най-много зор, хем сега ще биеш отбой. Не става така!

dzumba 03-09-2015 13:34

Така е,мислех ,че давам зор за нещо хубаво!Пичовете са възпрепятствани,случва се,трябва да пътувам сам,да дойда,да не пия една ракия и да гледам,как някой се сърди,дали става?

Цец0 03-09-2015 13:52

Жоро, дай да го преместим за 12-ти...
Тогава аз ще мога да дойда, Пеци май и той ще е в Пловдив.
Пък и дано някои софиянци скопосат за тогава....

дрим 03-09-2015 13:59

12-ти е работен ден, отработваме занапред ;)

Чък Норис 03-09-2015 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение386162)
Така е,мислех ,че давам зор за нещо хубаво!Пичовете са възпрепятствани,случва се,трябва да пътувам сам,да дойда,да не пия една ракия и да гледам,как някой се сърди,дали става?

Сигурен съм, че ще се намери още някой за да не пътуваш сам. ;)
Който се сърди си е за негова сметка.
Големи хора сме, не сме в детската градина да се сърдим за глупости.
Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение386164)
Жоро, дай да го преместим за 12-ти...
Тогава аз ще мога да дойда, Пеци май и той ще е в Пловдив.
Пък и дано някои софиянци скопосат за тогава....

Не е проблем, на 12 или 13 пак се съберем, туко виж тея дето се сърдят да им е минало.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:10.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.