Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Индивидуални планове от М-тел (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=38439)

гларус_ 03-02-2016 22:04

Цитирай:

Първоначално написано от Кайен (Мнение401655)
16лв, 1000мин, 2гб, 30ст след това.
Не е картел, но го предлагат и трите оператора при пренос на номер.
Догодина, като премахнат роуминга, ще има по-добри оферти от чужди оператори, надявам се.

Говоря за неограничените минути ,30-33 лв

Кайен 03-02-2016 22:56

F17
 
Неограничените минути са 21лв на карта.

БатеГойко 04-02-2016 11:04

Вива имат нови екстри към плановете - Например Smart S на цена 17.99 с добавяне на 3 лв. към плана,получаваш още 4500 национални минути.Мегабайти се удвояват само срещу левче отгоре.

Златанов 04-02-2016 15:48

Yes! Номерът ще бъде прехвърлен... другата седмица...

kkrkk 01-04-2016 01:34

Цитирай:

Първоначално написано от Кайен (Мнение401672)
Неограничените минути са 21лв на карта.

Да кажа какви ги свърших.
Горе-долу постигнах това което исках.

Оказа се, че договора ми приключвал април месец и при последното плащане момчето в Мтел чинно попита дали да ми предложи нов план, при което аз отговорих "Да, само че ще трябва да направите нещо по-специално защото имам вече оферта от конкуренцията, аз съм ви дългогодишен клиент и тези планове които предлагате в момента не ми харесват." Хлапето си призна, че в случая ще трябва да се допита до по-висшестоящ и след почти едноседмично чудене от тяхна страна, получих смс, че има подготвена атрактивна оферта за мен. Отивам в магазина им и се оказва, че офертата е - 400 мин. към мобилни номера + 400мб интернет за специалната цена от вместо 16лв на месец, само за 14лв на месец. ;;basi
Веднага пуснах молбата за прехвърляне на 3 карти към Виваком за план Смарт М + домашен интернет 50 Мбит и се получи следното:
При комбиниране на услугите мобилен телефон + домашен интернет, Смарт М е с промоционална такса 18 лв от които заради прехвърлянето ми правят 50% отстъпка. Т.е. таксата става 9лв на месец. + 1лв за двойни МБ + 2лв за неограничени разговори. Така за 12лв на карта имам неограничени разговори + 3ГБ интернет на карта. Домашния интернет e 10лв с комбинирата такса за 50 Мбит FTTH.
+ 3 телефона Huawei Y625 за 10 лв бройката.

Аз исках да постигна ~1000 мин + 2-3ГБ за около 8 до 10лв на карта, така че съм доволен от постигнатото.
Единствено се бях прицелил в по-висок клас телефони за цена до 50-на лв бройката и си мисля, че ако бях натиснал управителя можех и да се спазаря за нещо по-читаво, но им бях толкова бесен на мтел и бях решил да ги отсвиря при всякакви условия, така че не се циганих.

Кайен 04-04-2016 17:36

F17
 
Цитирай:

Първоначално написано от kkrkk (Мнение408620)
...прехвърляне на 3 карти към Виваком за план Смарт М + домашен интернет 50 Мбит и се получи следното:
...мобилен телефон + домашен интернет, ... + 1лв за двойни МБ + 2лв за неограничени разговори. Така за 12лв. на карта имам неограничени разговори + 3ГБ интернет на карта. Домашния интернет e 10лв с комбинирата такса за 50 Мбит FTTH.

Днес, за абсолютно същото искат по 16лв карта. При споменаване на горната оферта ми казаха абоната да чака изненада при първото плащане.
Просто да падлъдьееш.

kkrkk 04-04-2016 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от Кайен (Мнение408862)
При споменаване на горната оферта ми казаха абоната да чака изненада при първото плащане.

Ми освен, че ми поискаха 150лв за някакъв депозит за телефонните апарати и не знам си ква още дивотия, който после щял да се приспада до 5-та фактура, не видях нищо обезпокояващо.
Три пъти прочетох договора и веднъж общите условия, пък ще видим дали съм пропуснал нещо.

анти 04-10-2019 10:43

Да не отварям нова тема...
Някой да знае какви са актуалните оферти за лоялни клиенти към А1?
Имам карта която искам да махна(не я ползвам а договора изтече вчера)
Съответно ходих до офис и там ми предложиха неограничени минути към всички + 3500МБ за 16.94лв.
Ако имат по-добри оферти може да се замисля дали да я изключа картата...все ще намеря кой да я ползва ако е с по-добър план

taewu 04-10-2019 11:29

аз имам същтия план но от декември сега явно дават повече интернет моя е 1500

oldgraf 03-01-2022 13:52

Договорът на два от номерата ми изтича март месец. На 123 или 1551 да звъня да ги тормозя за Ресет? Надявам се не са прекратили практиката :)Ако не предлагат ресет кой план при кой оператор е най-близо до Безкрай 30 на А1. Сега ми струва 18 кинта за безкрай минути и 16ГБ.
Другият номер е на Оне ънлимитед 16 за 16 пари, безкрай разговори и 4ГБ. Чета, че май не е ок положението с нови планове, но не ми се рови да видя какво са ми били промоционалните неща включени в договорът. Че е едно чете с разбиране ;;573


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:39.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.