Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   причина поради която да се преместя от булсат на мтел? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34913)

TUISTERa 19-01-2015 23:03

Аз му разбрах всичко.

Стивт 19-01-2015 23:11

Цитирай:

Първоначално написано от сапкан (Мнение353388)
Аз съм на Була и съм недоволен и от качеството и от съдържанието. Була добавят нов канал веднъж на 6-7 години. Гледам предимно ХД, качеството им го сравнявам с ХД-тата на близу и за мое съжаление няма нищо общо. Надеждата ми беше в Мтел тъй като съм окабелил само за сателитна тв и нямам опция да пусна близу. Много са разнобойни мненията за качеството на Мтел и засега мисля да изчакам. Предполагам че ще развият бързо услугата, в сравнение с Була всичко е бързо те са тотално спрели...

Окабелил си само за сателитна тв и не може да се пусне кабелна, я ни светни и нас какво е това специално окабеляване!!!

сапкан 20-01-2015 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от Стивт (Мнение353460)
Окабелил си само за сателитна тв и не може да се пусне кабелна, я ни светни и нас какво е това специално окабеляване!!!

Светвам те. Кабелите от всеки един тв са пуснати към балкона където е моята антена а не към коридора и външната врата където вървят кабелите на кабеларките. Не ми се прави ремонт.

kokobul 21-01-2015 09:45

Вариант 3: Пускаш си Мтел сат и си гледаш. Като качество и функционалност на приемниците нищо няма да загубиш. Нама да правиш никакви промени по окабеляването. Имаш възможност и за CI модул. Прецени си можеш ли да преживееш липсата на ТВ+. Това е основният минус, изтъкван от някои потребители.

сапкан 21-01-2015 11:28

На Виваком iptv-то как му е качеството? Нямям опит с iptv, винаги съм си мислил че има един милион компресии.

п.с. задълже ли е да влиза оприка до тв или може с лан кабел?

bu12tras 21-01-2015 12:22

iptv е добре, качеството е добро. До тв при всички доставчици е с лан, като повечето ползват оптика до дома но при виваком е оптика до сградата и нагоре лан като с един суич на тплинк разделят нет и тв.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

мнн 21-01-2015 16:06

Цитирай:

Първоначално написано от bu12tras (Мнение353672)
при виваком е оптика до сградата и нагоре лан

Заблуждаваш. Зависи от адреса.

jovito 21-06-2015 12:40

Има ли програми за тенис, интересува ме дали ще мога да гледам и Уимбълдън, поне на някой от двата сателита, М тел, какво предлага в този случай

гларус_ 21-06-2015 14:12

Цитирай:

Първоначално написано от jovito (Мнение375926)
Има ли програми за тенис, интересува ме дали ще мога да гледам и Уимбълдън, поне на някой от двата сателита, М тел, какво предлага в този случай

Ако инвестираш добре ,ще гледаш всички мачове на отделен канал хд

алт 21-06-2015 14:33

Цитирай:

Първоначално написано от гларус_ (Мнение375935)
Ако инвестираш добре ,ще гледаш всички мачове на отделен канал хд

На това се вика спам


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:45.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.