Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   А1 България пуска нова платформа за интерактивна телевизия (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45327)

oldman 18-10-2019 23:54

Каналите не излизат като бройка на 4к телевизор. При мен се показват като Soon на енигма приемника, но нищо не се отваря, даже и свободния. Преди, когато тестваха, Love nature се гледаше с енигмата. Вървят само с техния приемник. Идеята им е била да пуснат интерактивна телевизия, а 4к каналите са между другото. Имат видеотека и някои канали могат да се върнат до 1 седмица назад. Интерактивното се гледа по лан. Идват и ти монтират приемника и рутер от кабелната към приемника. Ако си с HD приемник или модул, смяната е безплатна, но подписваш нов договор за 2 години. Кодираните 4к канали са по избор срещу 5 лева на месец. Цената за монтажа е 20 лева. Не е задължително телевизорът да 4к. Последното не е проверено.

Мартинския 19-10-2019 16:28

Мери за изчерпателния отговор.

Йордан14447 20-10-2019 12:14

Под нов договор, имаш предвид, че не може да си запазиш съществуващите условия, и да удължиш договора, и че трябва да им минеш на стандартите тарифи?

break 20-10-2019 19:50

Договора може да се подпише при условията на съществуващия или по-висок план.

Ванси 21-10-2019 10:12

Договор за смяна на технологията. Такава простотия само тук може да има. Догово за смяна на модела на дистанционото все едно, че слушам. Само телефона ми остана от тях. Иптв то им не струва, каквото и да правят, качество нямат.

break 21-10-2019 12:54

Аз пък съм доволен. Ползвам телевизия + интернет и с новата услуга почти няма какво повече да се желае откъм телевизия. Новият приемник мащабира до 4К, така че има подобрение и в качеството на картината.

Ванси 21-10-2019 14:35

То това да имаш дадена резолюция нищо не пзначава, ако нямаш скорост.

макс+ 21-10-2019 20:13

Цитирай:

Първоначално написано от break (Мнение518801)
Аз пък съм доволен. Ползвам телевизия + интернет и с новата услуга почти няма какво повече да се желае откъм телевизия. Новият приемник мащабира до 4К, така че има подобрение и в качеството на картината.

С какви впечатления си като цяло? Могат ли да се пренареждат каналите? Voyo & HBO удобно ли се използват?

break 22-10-2019 00:05

Каналите не могат да се редактират. Има 10-ина списъка по тематичен принцип. НВО и Voyo все още не са интегрирани във видеотеката, доколкото разбрах около нова година ще стане това. Както казах, доволен съм като цяло от качеството и интерактивните функции. За мен не е важно как са подредени каналите, а това, че можеш да гледаш каквото поискаш, без да си вързан за телевизора.

Ненен 22-10-2019 12:59

Цитирай:

Първоначално написано от break (Мнение518843)
Каналите не могат да се редактират.


Нормално да не могат - собствениците на каналите държат да са си на определени места - бТВ веднага след БНТ и т.н.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:16.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.