Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Пламен Генчев: 4G мрежата ни вече има 17% покритие, стартира при 65% (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36290)

БатеГойко 01-05-2015 16:11

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение368466)
Мтел имат най-скапаната 3г мрежа, дълго време мислех, че теленор са зле, докато не минах на мтел :hammer:

И аз страдах 2 месеца без нет от клетките на М-тел,но нервите ми не издържаха и се разведох с тях.И Вива не е цвете за мирисане,но поне имам 12 Гб/месец за същите пари,при фулл сигнал на 3G.

gogyto 01-05-2015 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от Ooo_Pepi (Мнение368456)
Демек няма да имаш ограничение в използвания трафик ?
В момента практиката е следната: 10, 20 или 30GB на максимално бърза скорост, и след изчерпване на тези гигабайти скоростта просто умира.
А при Булсат ще теглиш с 500 kb/s без значение какъв трафик им правиш, правилно ли съм разбрал ?

Да, правилно си разбрал, това ще е основната разлика с тарифите на Макс-телекома, където след изчерпването на пакета скороста ти пада до незавидните 256 кб/с , ако не бъркам..

Денислав 01-05-2015 20:14

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение368466)
Мтел имат най-скапаната 3г мрежа, дълго време мислех, че теленор са зле, докато не минах на мтел :hammer:

Взех и аз една менталска карта за проба - мобилния интернет е трагедия и дропи яко. За един месец едвам използвах 400 МБ от 3ГБ трафик, като не съм пускал Wi-Fi.

Цитирай:

Първоначално написано от Веско (Мнение368470)
Всички ползваме iPhone-и ,положението е трагично!

То с АйФоня на който и оператор да си положението винаги е трагично :worry:.

дрим 01-05-2015 20:42

Значи положението много се е изменило, за последните 6 месеца!
А иначе съпругата няма никакви ядове със сифоня с теленор!

jack82 01-05-2015 20:49

P
 
И сега какво остана теленор аз съм на тях и съм си доволен от Интернет 4-6 мб си ги има поне така показва на спеедтеста а и иптв то си работи сд канали но гълта яката

дрим 01-05-2015 20:52

То аз съм на Мтел и нямам никакви проблеми, трафик бол, участвах и във функционалните им тестове преди повече от 6м и там видях за какво става дума. Но щом казвате, че при вас е зле, вервам ви :)

антена 01-05-2015 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от gogyto (Мнение368541)
Да, правилно си разбрал, това ще е основната разлика с тарифите на Макс-телекома, където след изчерпването на пакета скороста ти пада до незавидните 256 кб/с , ако не бъркам..


и аз така се надявам на макса след като ми изтече трафика нета става баба .. за картите още не се знае от офиса ми казаха ,иначе флащката съм купил през ебай от литва китайските не стават тук

до август ми изтича договора и минавам на була дано са опрашили нета до тогава

mad_07 02-05-2015 10:50

1Прикачено(и)
Това е на Мтел

bu12tras 02-05-2015 10:51

Виваком в последната година започнаха с проблемите , не знам заради многото нови абонати ли какво но мрежата им на места е ужасна ,3G фул обхват но няма нет и то в градски условия където е 42Mbit ,доста често.
Засега единствено Теленор ,бачкат яко по мрежата имат доста проблеми но ги отстраняват и който е търпелив ,не като мен :) ще ползва хубава мрежа до една година.

jack82 02-05-2015 12:44

:)
 
Засега единствено Теленор ,бачкат яко по мрежата имат доста проблеми но ги отстраняват и който е търпелив ,не като мен :) ще ползва хубава мрежа до една година.

Да изтърпях ги най после има и при нас 3г скоростта не е голяма но е има на всякъде от една седмица тествам дори и в Пловдив от 4 до 7 мб навсякъде така и на по слаб и на по силен сигнал от -90 до -65 на -65 отива и до 8-9 мб след време дали ще се вдигне не знам но е предостатъчно за всичко


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:00.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.