Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Новини и мнения (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Амнистия на баннатите по случай краят на света (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26379)

pmhawk 28-12-2012 23:07

То вероятно и доста нафиркали се влизат и затова предлагам при влизане да питате вие пиян ли сте? Да има два отговора да и не, които да се движат по екрана с не малка скорост :D

koko313 28-12-2012 23:33

Цитирай:

Първоначално написано от Ники (Мнение210325)
Банани се раздават за да се внася някакъв ред във форума, иначе всеки ще си прави каквото си поиска и ще настъпи анархия.
Уважавайте Модераторите и Администрацията за да Ви уважават и те.;;513
Не забравяйте че Екипа на Форума работи на добра воля и когато на някой Модератор му писне да се занимава с някой Потребител - най лесният начин е да го прати за банани, което и става на практика.:worry:
Не си създавайте врагове в Модераторския екип за да не ходите за банани:hammer:
Уважавайте Модераторите от екипа за да Ви уважават и те.;;513

;;650

Приветствам форума и му, желая още много години да пребъде.
Уважавам модераторския екип за, за работата която върши,без никакво заплащане на обществени начала.
Винаги съм се съобразявал с правилата на форума.
Но не мога да се съглася, с доста неща, който модераторския екип върши не по правилата на форума, е тогава какво да кажеш????
Примери бол, с банове.
1 бан. Защитих ДЖОЛАНЧЕТО за несправедлив бан, и получих бан за една седница почивка.... модератор неизвестен????
2 бан за месец??? зададох директен въпрос към модератор, в тема в която той изказа мнението си, че всеки хвали само недовия си приемник а не се говори за най добрите приеници , това беше изтълкувано като пререкание....модератор неизвестен????
3 бан. за винаги , в една от темите заговорих, за сателитните приемници с АНДРОИД операционна система който си купих, от Румъния след втория бан. И бях банднат за винаги... модератор неизвестен?????
Тук в форума има правила нека да ги спазваме всички..
И накрая едно тъпо въпросче ???
Кое правило наруши Баче ГЕНТУ та беше банднат миналата вечер????


И за годишната класация прилагам една картинка:

http://store.picbg.net/thumb/C6/4A/820988f7f6f4c64a.jpg

yavor1 28-12-2012 23:34

Цитирай:

Първоначално написано от tzvetann (Мнение210381)
Абе то хубаво се раздават банани, все пак иде Нова Година (колегите с повечко стаж в годинките си спомнят, че едно време основно банани се продаваха точно по този празник :) ), но не е ли добре да се помисли и по въпроса за новите регистрации? Не усещате ли, че има няколко човека, които след като се баннат по една или друга причина моментално правят нови акаунти и продължават да серат? За мен решението ще е регистрация и поне седмица мълчание, все пак новорегистринаните се приема, че са новаци в тази област, малко да почетат, да се пообразоват и тогава да питат... А който се регистрира и веднага започне да философства - айде нема нужда. Все пак не всички ядат доматите с колчетата.

това съм го предлагал нееднократно, дори и да се спре рекламния спам, ама може би е трудновато, въпреки че в други форуми ( не сателитни ) има въведени подобни ограничения ;;650

The Pink Panter 28-12-2012 23:53

Цитирай:

Първоначално написано от Ники (Мнение210325)
Банани се раздават за да се внася някакъв ред във форума, иначе всеки ще си прави каквото си поиска и ще настъпи анархия.
Уважавайте Модераторите и Администрацията за да Ви уважават и те.;;513
Не забравяйте че Екипа на Форума работи на добра воля и когато на някой Модератор му писне да се занимава с някой Потребител - най лесният начин е да го прати за банани, което и става на практика.:worry:
Не си създавайте врагове в Модераторския екип за да не ходите за банани:hammer:
Уважавайте Модераторите от екипа за да Ви уважават и те.;;513

;;650

Държа да ми отговориш - знаеш ли за какво ме банираха?

Хиена 29-12-2012 00:11

Явно не разбрахте посланието на собственика на форума.;;601
Стана в.“Лична драма“.:zzz:

koko313 29-12-2012 00:51

Цитирай:

Първоначално написано от Хиена (Мнение210395)
Явно не разбрахте посланието на собственика на форума.;;601
Стана в.“Лична драма“.:zzz:

За, мен не е лична драма, да пиша във форума, знаещите удавна не пишат погледнете само модератори колко изчезнаха. къде са?
Знам , че да пиша трябва да спазвам правилата на форума.
Май това не е достатъчно , пренапишете правилата.
За да зная, къде съм сбъркал.
А такова нещо като например, бан за ЧНГ!
Нито е сериозно нито е колегиално, а е про..........

Направете така, че тези хора които м момента са във форума утре да са Ви първите клиенти.

Весели, празници на всички!

Чък Норис 29-12-2012 01:08

Хората изчезнаха заради такива като теб, които пишат само глупости!
Даже не си направил труда да прочетеш правилата, а иначе си с големите претенции--> http://dtv-bg.com/showthread.php?t=11624
Как пък баннати все се оказвате един и същ контингент от 5-6 човека?

Emo75 29-12-2012 01:12

Хората изчезнаха заради едни други 5-6 човека...ама айде да не се разправяме - празници са ! ;;573

koko313 29-12-2012 01:23

Изброй ги.
5-6 човека а колко не пишат заради ........
Даже и овчаря къде е.
Или май , ще получа първия, бан от амистията.
Не се конфронтирам с теб, май ти все се мъчиш, ка еб... 5-6 човека които са спорили с теб, преди време,вече не споря, правилата ги четя всеки ден.
Бан за ЧНГ!, НЕ СЪМ, АЗ ГО ИЗМИСЛИЛ.

Чък Норис 29-12-2012 01:41

Ето за пореден път се опитваш да говориш/пишеш по теми с които не си наясно.
Явно човека трябва да загърби всичко, за да ти даде специално обяснение, къде е и какво прави.
Някои хора са прекалено заети за да си губят времето по форумите, в момента "овчаря" е един от тези хора.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:24.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.