Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   HBO спря, повече няма да се предлага (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=33844)

Cavalry 17-08-2015 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от Руже (Мнение383557)
Мен ме изненадва факта, че заради 2-3 платени канала всички вдигат такава врява и едва ли не ще вдигат революция защо ги няма. Че най-лесното за тия филми - намирате програмата на HBO, сваляте ги от интернет и ги гледате. Аз поне така правя.

Ха, дай и мачове да не гледаме, а да ги теглим на запис. Няма начин да подцениш HBO каналите, всякакви други може. Неприемливо е да ги няма. Освен това поне при мен отмина времето да тегля на поразия филми от замунда - нито имам време, нито желание вече.

Руже 18-08-2015 06:54

Цитирай:

Първоначално написано от Cavalry (Мнение383667)
Ха, дай и мачове да не гледаме, а да ги теглим на запис. Няма начин да подцениш HBO каналите, всякакви други може. Неприемливо е да ги няма. Освен това поне при мен отмина времето да тегля на поразия филми от замунда - нито имам време, нито желание вече.

Еми като не ти се занимава - щракни един гугъл - изтегли си Popcorn time и пак си 6... ;)

dodo_pv 18-08-2015 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от alexteam (Мнение383621)
ти си доволен от булсат щото плащаш 12.80...и за това ти се струват каналите с добро качество, тук проблема е психологически...
да тормозиш 55 ица с картина от булсат е все едно да сложиш газова уредба на нов мерцедес или нещо подобно....

Ти сигурен ли си, че знаеш кой съм, колко точно плащам на БСК и на какво, какво точно гледам? Ти, като провален недипломиран психолог, вероятно си забравил дефиницията за вярата и това, че няма много общо с реалността. Нито с хазарта. Една хармонично развита личност предполага наличие на способности, позволяващи и да се радва и на дребни житейски неща, гарантиращи и добро здраве и леко наднормено тегло. Въображението ми е доста богато, много неща "ми се струват" или "не ми се струват", но за моя радост, знам как и с какво да ги сравнявам, както и от кого, какво да очаквам. Писал съм, че качеството на каналите на БСК е добро за цената си. Стори ми се лесно за асимилиране, но съм сбъркал. Нивото на компетентност доста се е сринало тук.
Що се отнася до мерцедесите, те могат и малко, и много. Москвичите могат само малко, ако ще да им "сипеш" и нитрометан.
P.s: Българските DTH оператори са "само на газ". Нямате пари, за да им платите да минат "на бензин". Не, че ми пречи нещо. ;;573

avalon4o 18-08-2015 22:21

Онзи ден предплащах и попитах за оферта за смяна на допълнителен приемник. Предложиха ми за 8 кинта подмяна, ако предплатя HBO за 3 месеца :) Голям смях падна.

oldgraf 18-08-2015 22:35

10x3 + 8 < 68 :s101
но си прав де, смешно е

TUISTERa 18-08-2015 23:07

Цитирай:

Първоначално написано от oldgraf (Мнение383825)
10x3 + 8 < 68 :s101
но си прав де, смешно е

И получаваш филмовите им канали за бонус :)

Анто75 18-08-2015 23:17

И ако си по-настоятелен може да получиш и Диема спорт.

Руже 21-08-2015 13:50

Цитирай:

Първоначално написано от Cavalry (Мнение383667)
Ха, дай и мачове да не гледаме, а да ги теглим на запис.

В интернет има достатъчно стрийминг сайтове и начини да се гледат мачове. Пък ако ти се гледат на запис, пак си ги тегли, ти си преценяваш :) Аз лично бих платил за Диема Екстра 4 лв, защото харесвам повече спорта отколкото филмите, но всеки си има право на мнение, нали? ;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:17.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.