Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=245)
-   -   BNT1HD в Blizoo - новото лице на ЕКК и КТ !!! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=8960)

spaice 17-05-2010 14:46

Много са напред .... клиент съм им. Вярвам им на 200%.
Скоро чакам да пуснат и БНР на Full HD. Дай боже до края на годината може да гледаме и "Христо Ботев" на Full HD

netman 17-05-2010 18:51

Мухаахахахахахаах при тея цени дано кьорав клиент не им остане ... :lol15:




п.с. Минималната заплата в бг ако не се лъжа е 240лв.

Веско 17-05-2010 19:44

Какво им е на цените,баш са си харни!;;601
50 лв пари ли са особено в момента!:s104

Стоян 17-05-2010 19:55

Цената за ХД е такава най-вероятно заради финансовите ангажименти, които КТ и ЕКК са поели към БНТ при излъчването на ХД сигнала - трябва да доплатят за сигнала, да дадат оборудване, да изградят свързаност, разни такива неща.

nordligvind 17-05-2010 19:58

Да бе, колко са 25 ? - нищо работа :c040: Само 1/5 от минималната заплата. Като остане абонатът без пари за ядене - ще пълни душата с BNT1 HD :D

Веско 17-05-2010 20:20

Цитирай:

Първоначално написано от Стоян (Мнение38974)
Цената за ХД е такава най-вероятно заради финансовите ангажименти, които КТ и ЕКК са поели към БНТ при излъчването на ХД сигнала - трябва да доплатят за сигнала, да дадат оборудване, да изградят свързаност, разни такива неща.

Това мен не ме засяга,предполагам и теб. Да са мислили преди да го направят. все си мисля че БНТ1 ХД ако сега не се пусне и при другите оператори да се зарибят клиентите, покрай световното по футбол, може и след него да изчезне тая ТВ.

DON Джолан 17-05-2010 20:26

Цитирай:

Първоначално написано от nordligvind (Мнение38975)
Да бе, колко са 25 ? - нищо работа :c040: Само 1/5 от минималната заплата. Като остане абонатът без пари за ядене - ще пълни душата с BNT1 HD :D

Грешна Ви е логиката. Който е на минимална или средна заплата няма да мисли за HD-програми. Това ще е най-малкия му проблем.
Blizoo като всяка частна компания не е благотворително дружество, за да подпомага социално-слабите или безделниците със социални HD-пакети. Всяка инвестиция трябва да се върне с печалба разбира се.
Не може да не се отчете, че за пръв път в България се пуска такъв богат HD-пакет. Браво на Blizoo за гръмкия старт!
PS. Ако Булсат пуснат 10 HD-канала, да не мислите че тяхната цена ще е по-ниска от 45 лв.?

Стоян 17-05-2010 20:30

БНТ май добри условия е договорила - няма да плаща повече пари, техника ще вземе.

Други неща ме притесняват мен. В принципните условия няма нищо за ограничения в разпространението, т.е. за ексклузивитет. Вижда ми се малко незаконно националната телевизия да се излъчва ограничено и срещу заплащане, без значение в какъв формат.

Не е лошо СЕМ, парламентарната комисия по радио и телевизия и разни други да се поинтересуват от взетото решение от УС на БНТ и договора, който е сключен на основание на това решение. Аз плащам данъци за издръжка на тази телевизия и искам да гледам всичко, което тя излъчва, без да съм толкова blizooo.

dickinsom 17-05-2010 20:33

Преди време, когато КТ анонсираха ХД пакет, те си казаха, че таргета им е клиенти с по-висок от средния доход, така че за хора, които нямат време и възможност да се занимават с антени, ш...г и т.н. това си е една доста добра алтернатива, просто много се забавиха, ама кое пък е навреме у нас...

nordligvind 17-05-2010 20:40

Цитирай:

Първоначално написано от dickinsom (Мнение38980)
кое пък е навреме у нас...

Прибирането на печалбите разбира се ;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:53.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.