Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Родилни напъни :) (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=12898)

DON Джолан 23-08-2012 13:34

Цитирай:

Първоначално написано от koko_varna (Мнение181014)
Абе и аз се чудя как може да гледаш мач, на който му знаеш резултата, ама явно си има хора които им харесва. Като е на запис не може да пуснеш и тото. Главната причина поне аз да имам сателитна антена е именно спорта.

Той човека е ентелигентен бе... Не го вълнува резултата, а качеството на играта. Тото не играе. Не залага нищо друго освен възглавничка под дупЕто си, за да му е по-удобно като гледа повторението. По цял ден не чете спортните новини в сайтовете и гаси радиото в колата като почнат спортните новини, за да не чуе какъв е резултата... ;;573
:lol15:

lazarus18 23-08-2012 13:40

Никак не е трудно да не научиш резултата от тенис мачовете. Не е като ритнитопковците да ги разнасят навсякъде.
И трябва да съм доста тъп да влезна умишлено в спортен сайт да видя резултата на мач, който планирам да гледам.

Чушкопека 23-08-2012 13:49

Самият смисъл на спортното излъчване е да се гледа на живо. Да се гледа мач на запис според мен е налудничаво. Да кажем научнопопулярно предаване по Виасат-а или нещо подобно да, става да се гледа така. Ако беше интересно да се гледа мач на запис, нямаше мегакомпании като SKY, D+ да трошат стотици милиони за правата за живо предаване. Щяха да пускат мачовете след 2 седмици за стократно по-малко пари.
Нямаше и сумати барове да трошат хиляди левове за сателитки с размера на радиотелескопи, за да пускат мачовете, щяха да ги пуснат след 5 часа от торента, когато вече на всеки му е ясен резултата.

DON Джолан 23-08-2012 13:49

Цитирай:

Първоначално написано от lazarus18 (Мнение181018)
И трябва да съм доста тъп да влезна умишлено в спортен сайт да видя резултата на мач, който планирам да гледам.

;;573 ;;573 ;;573
:lol15: :lol15: :lol15:

Аз няма какво да добавя! ;;602

lazarus18 23-08-2012 14:15

Цитирай:

Първоначално написано от koko_varna (Мнение181019)
Самият смисъл на спортното излъчване е да се гледа на живо. Да се гледа мач на запис според мен е налудничаво. Да кажем научнопопулярно предаване по Виасат-а или нещо подобно да, става да се гледа така. Ако беше интересно да се гледа мач на запис, нямаше мегакомпании като SKY, D+ да трошат стотици милиони за правата за живо предаване. Щяха да пускат мачовете след 2 седмици за стократно по-малко пари.

Мерси Коко. В момента, в който мога да си позволя времето да гледам спортни предавания наживо ще си сложа сателитна система.

Джолане, разбирам те, че искаш да влезнеш в спор с мен, да си осмислиш деня, но няма да ти се получи.

DON Джолан 23-08-2012 14:20

Цитирай:

Първоначално написано от lazarus18 (Мнение181022)
Джолане, разбирам те, че искаш да влезнеш в спор с мен, да си осмислиш деня, но няма да ти се получи.

Ооооо, страдаме от мания за величие...
Защо си мислиш, че можеш да бъдеш причина за това някой да си осмисли деня?
Просто тук ти се присмиваме, а ти си мислиш, че дъжд вали... :worry:

Комбина 23-08-2012 14:21

Ма кво сте го заяли човека, че гледал мач на запис?!

Всеки е свободен да прави каквото си иска стига да не пречи на другите. Ако желае ще го гледа мача и след 1 година на запис! Вие си ги гледайте и преди да се играе срещата ако можете...

d.ivanov 23-08-2012 14:26

Цитирай:

Първоначално написано от DON Джолан (Мнение181023)
Ооооо, страдаме от мания за величие...
Защо си мислиш, че можеш да бъдеш причина за това някой да си осмисли деня?
Просто тук ти се присмиваме, а ти си мислиш, че дъжд вали... :worry:


Всеки има право на мнение, вчера по същия начин един твой/наш "колега" се опита мен да ме захапе за друго ама не стана нещо.

За мен тениса е един от най-тъпите спортове, на второ място след топкоритачите и топкоудрячите (снукъра), но това си е мое мнение, никого не съм натоварил с него и не се присмивам на никого за това, че гледа. ;;650
Ако трябва да избирам между сателит и кабел (имам ги и двете) бих избрал кабела, защото със сателита колкото и благинки да има, толкова и занимавка и човъркане из него има, общо взето е за мераклии като нас (за хоби), а за кабела друг бере грижа, това му е плюса... ;)

Радвайте се на хубавия ден и ;;513

Чушкопека 23-08-2012 14:27

Цитирай:

Първоначално написано от Комбина (Мнение181024)
Ма кво сте го заяли човека, че гледал мач на запис?!

Всеки е свободен да прави каквото си иска стига да не пречи на другите. Ако желае ще го гледа мача и след 1 година на запис! Вие си ги гледайте и преди да се играе срещата ако можете...

Аз не виждам някой някого да е заял. Просто всеки изказва мнение, нали това е смисъла на думата форум? Стига да не се използват обиди, не виждам какъв е проблема.

d.ivanov 23-08-2012 14:29

Цитирай:

Първоначално написано от koko_varna (Мнение181026)
Аз не виждам някой някого да е заял. Просто всеки изказва мнение, нали това е смисъла на думата форум? Стига да не се използват обиди, не виждам какъв е проблема.

Кое не е заяждане, постоянно някой да ти набива колко си тъп и невеж видиш ли, защото не си на моето мнение? :;833


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:26.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.