Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Оператори в гр. ПЛОВДИВ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Цифрова телевизия на Ентри (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=19505)

Valkov 12-05-2023 10:47

Вчера получих това по пощата:


Цитирай:

" Преминаваме към нова ТВ станция в Пловдив
от:Vivacom (no-reply@my.vivacom.bg)



дата:11.05.2023 11:25






От 25 май 2023 г., за период от 3 месеца, Vivacom стартира миграция към нова ТВ станция с подобрени параметри, в гр. Пловдив. Информираме Ви, че процесът ще се извърши поетапно, по квартали.



Какви промени можете да очаквате:



  • В деня на миграция е възможно да се наблюдават прекъсвания в сигнала, в рамките на не повече от 30 минути.
  • Препоръчваме да извършите ново сканиране на каналите, за да възстановите сигнала. Кратка инструкция как можете да го направите вижте ТУК.
  • Техническите параметри на включените телевизионни канали от използвания тарифен план остават без промяна, като ще бъде въведена нова програмна схема относно подредбата на каналите.
  • Списък с поредността на каналите след извършване на миграцията можете да видите ТУК.
  • Допълнително ще можете да се насладите на ново телевизионно съдържание.


Благодарим Ви за доверието!
Екипът на Vivacom "



Интересно ми е дали по познатия ни на всички маниер ще оплескат цялостно нещата или са решили най накрая да интегрират в системата си телевизията и интернета на N3...

Чък Норис 12-05-2023 10:57

Най-вероятно ще оплескат нещо ;;573

uplevel 12-05-2023 11:21

Явно рекета на Виваком не помогна да прехвърлят достатъчно абонати на ЕОН и все пак ще си оставят цифровата кабелна телевизия.
Помеждудругото, който е минал на ЕОН и си пази стария коаксиален сигнал от кабела на Ентри и картите, да знае, че всичко си работи и може да си гледа както преди.

Чък Норис 12-05-2023 11:27

Оня ден пак ми звъняха, щели да спрат кабелната, бла-бла-бла..
Казах им, че като спрат, ще отида на а1 и ще си прехвърля всички услуги ;;602

Valkov 03-05-2024 12:08

Ново писмо от вивата в което ме известяват че ползваната от мен услуга кабелна цифрова телевизия наследена от N3 ще бъде спряна на 30 май без да дължа неустойки!! (последното съвсем ме потресе). В писмото пише и че не си търсят оборудването - у мен има 2 CA модула, карти за достъп и един HD кабелен приемник NETA. Това беще написано в препоръчано писмо с обратна разписка за което трябваше да ходя до кварталната поща. Държах услугата активна само защото семейството ми си иска кабелната телевизия. Ако ще минавам на OTT платформа то вивата не са ми пъви избор а и имам платена такава услуга от друг доставчик до края на годината така че сматам да изчакам и да не предприемам нишо.

гларус_ 03-05-2024 12:41

Цитирай:

Първоначално написано от Valkov (Мнение597768)
Ново писмо от вивата в което ме известяват че ползваната от мен услуга кабелна цифрова телевизия наследена от N3 ще бъде спряна на 30 май без да дължа неустойки!! (последното съвсем ме потресе). В писмото пише и че не си търсят оборудването - у мен има 2 CA модула, карти за достъп и един HD кабелен приемник NETA. Това беще написано в препоръчано писмо с обратна разписка за което трябваше да ходя до кварталната поща. Държах услугата активна само защото семейството ми си иска кабелната телевизия. Ако ще минавам на OTT платформа то вивата не са ми пъви избор а и имам платена такава услуга от друг доставчик до края на годината така че сматам да изчакам и да не предприемам нишо.

Мини на еон

Ивайло_Иванов 07-05-2024 09:06

Цитирай:

Първоначално написано от Valkov (Мнение597768)
Ново писмо от вивата в което ме известяват че ползваната от мен услуга кабелна цифрова телевизия наследена от N3 ще бъде спряна на 30 май без да дължа неустойки!! (последното съвсем ме потресе). В писмото пише и че не си търсят оборудването - у мен има 2 CA модула, карти за достъп и един HD кабелен приемник NETA. Това беще написано в препоръчано писмо с обратна разписка за което трябваше да ходя до кварталната поща. Държах услугата активна само защото семейството ми си иска кабелната телевизия. Ако ще минавам на OTT платформа то вивата не са ми пъви избор а и имам платена такава услуга от друг доставчик до края на годината така че сматам да изчакам и да не предприемам нишо.


на мен ми звъня някакъв от поддръжката в началото на годината, спирали остарялата технология на Н3 и да си запиша час да дойде да ми пуснат нови кабели и да подпиша нов договор за техните услуги иначе в края на март спират сигнала на Н3. Така и не им се обадих за час, ама то голям зор е от няколко години да преподпиша с тях, кви ли опити не правиха, и в нас звъня някакъв на вратата и по телефона всяка седмица, защото не съм бил техен абонат, ама таксата от 27 да ми стане на 50 и кусур ме спира да преподпиша, колкото и да искам :)

jijo99 07-05-2024 15:58

При мен в Смирненски в Пловдив ни писмо сме получавали нито някой ми е звънял, но аз съм на безсрочен договор. Иначе ще минавам на ДСС че целия апартамент е окабелен с коаксиал и не ми се дупчи за друго

uplevel 30-05-2024 16:51

Днес Ентри спря подръжката на Conax ,вече имат само Грифин!

Но дали ще спрат и сигнала на цифровата телвизия по кабел не се знае още.

Бяха заявили датата 30 май за спирането на телевизията.
Имам една карта Грифин, която преди работеше, но сега не работи.

Valkov 30-05-2024 21:15

Днес следобяд ми се обади човек от телефонните изнудвачи на вивата да съм подпишел договор за ЕОН щото утре поддръжката на сигнала на N3 приключвала. Предложението беше приемливо всъщност но 2 годишен договор по който могат да вдигат таксата когато и колкото си поискат повече не подписвам. Още повече за OTT телевизия която мога да взема от много други места без обвързване. Любезно го пратих на майната си, и със съвета да ми се обади когато има разумна оферта без двугодишен договор. Мисля че картела тепърва ще си хапе гъза за това че уби кабелната цифрова телевизия у нас и я замени с IP.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:54.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.