Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   IPTV плеър за Самсунг Смарт ТВ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=29014)

заркопопов 10-09-2017 11:30

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение460894)
Приложението се казва Smart Stb, но за да гледаш каквото и да било с него, ти е нужен доставчик.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

А вие,кой доставчик ползвате?

заркопопов 11-09-2017 20:37

Явно е голяма тайна:)

Hellioob 12-09-2017 10:53

Да така си е! Гледам какви чудеса имат и се надявам и аз да имам такива чудеса, като ги питам как става работата, но няма никакъв отговор от тях ;)

Бобсано 29-03-2018 21:29

Здравейте, колеги. Значи. Пиша тук в тази тема, защото нещата, за които ще попитам мисля, че ги няма писани досега във форума. Ами... Та, искам да знам дали някой има представа, дали при новите модели от 2017 година на телевизорите на Самсунг излизат DVB субтитрите при ползване на ИПТВ канали чрез някое от приложенията като - SIPTV, SSIPTV, OTT Player, Smart-STB и т.н!? Също така искам да знам, дали при тези модели тв - та въобще е налично за изтегляне приложението SSIPTV?! Питам защото при сегашния ми телевизор, който е модел от 2015 година, то не е налично в Smart Hub - а на самото тв! Иначе знам, че при LG телевизорите субтитрите се възпроизвеждат. И така... Еми... Ок. Добре. Надявам се, че някой, който е по - запознат по темата, ще се включи, за да даде отговори на въпросите ми. Благодаря предварително. : ))) ; ))) ;;650

даниелмкд 29-03-2018 23:28

на самсунг не рабоят субтитрите

oldgraf 30-03-2018 09:08

Да, за съжаление. Макар, че вижда какви и колко има

Чък Норис 30-03-2018 10:13

При стрийм на филми сутитрите работят при Smart IPTV, така че проблема не е в телевизора, а в самите приложения.

Бобсано 30-03-2018 14:02

Ахам... Ясно. Еми... Ок. Добре. Мерси много за включването, колеги. Но е жалко наистина, че не тръгват субтитрите и то точно при една от най - добрите марки за телевизори... Ами... При това положение ми остават два варианта - или да се насоча към тв LG или да остана на Самсунг тв, но за ползване на ИПТВ услугите чрез лаптопа и съответно VLC медиа плеър!? Та, какво ще ме посъветвате?! Мхм... И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам за отговори. Благодаря предварително на отзовалите се. : ))) ; ))) ;;650

aandreevbg 01-10-2018 16:15

DVB субтитри при Samsung
 
Темата е малко позабравена, но актуална.
Досега не съм видял и ТВ LG да възпроизвежда DVB субтитри.
Тук гледам някои не правят разлика м/у DVB субтитри и тези на филмите.
При филмите както Самсунг, така и LG нямат почти никакви проблеми, за разлика от DVB субтитрите, за което трябва съответен стрийм.
Въпроса е - знае ли някой дали Самсунг предвиждат Ъпдейт за да четат такива субтитри?

oldgraf 01-10-2018 16:27

Аз пък съм виждал на ЛГ. На различни самсунги siptv ми листва правилен избор на букви, но не ги показва въпреки всичко.


ПП От Smart IPTV ми писаха, че няма субтитри за Самсунг и да се появят си зависи от самите тях


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:52.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.